• Wysyłka 24h
  • 30 dni na zwrot
  • Najlepsze ceny
Opcje przeglądania
Nowość
Promocja

Usługi

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Kategoria usług oferowanych przez sklep fortero.pl to usługi związane z wykładzinami, zarówno dywanowymi, jak i PCV. W ramach tej kategorii firma oferuje szeroki wachlarz usług, aby zapewnić swoim klientom kompleksową obsługę.

Pierwszą z oferowanych usług jest obszywanie wykładzin, czyli dokładne wykończenie krawędzi wykładziny, aby zapobiec jej rozwarstwianiu się i przedłużyć jej żywotność. Kolejną usługą jest docięcie wykładziny na wymiar, dzięki czemu każda wykładzina dopasowana będzie idealnie do wymiarów danego pomieszczenia.

Sklep fortero.pl oferuje także usługę montażu wykładziny, która obejmuje fachowe ułożenie wykładziny oraz jej dopasowanie do podłoża. Dodatkowo, firma oferuje usługę wniesienia towaru, dzięki której klient nie musi martwić się o transport wykładziny - zostanie ona dostarczona pod wskazany adres.

Ostatnimi dwoma oferowanymi usługami są montaż wykładziny dywanowej oraz PCV. Montaż wykładziny dywanowej obejmuje fachowe ułożenie i wykończenie krawędzi wykładziny, a montaż wykładziny PCV to kompleksowe ułożenie wykładziny na podłodze, włącznie z przycięciem i dopasowaniem do kształtu pomieszczenia.

Dzięki oferowanym usługom sklep fortero.pl zapewnia kompleksową obsługę swoim klientom, od doboru odpowiedniej wykładziny aż po jej montaż i wykończenie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl